PRVA HNL KADETA I JUNIORA - NK OSIJEK

Foto by  B.Mr.
Foto by B.Mr.

Na pomoćnom igralištu na Poljudu igrali su  juniori Hajduka i Osijeka.
Kadeti Igora Tudora i Duje Špalje slavili su  protiv vršnjaka Osijeka s 4:0 (2:0).
Juniorska momčad trenera Harija Vukasa i Jurice Vučka izgubila je od osječkog sastava 1:2 (0:0).

Kadeti: Poljud, Hajduk - Osijek 4:0
Strijelci:  Franjo Prce 10, Andrija Balić 17, Ivan Primorac 60, Frane Vojković 64.

Juniori: Poljud, Hajduk - Osijek 1:2
Strijelci: Tonći Mujan 57, Dino Perić  88, Mateo Kovačić 90.

Juniori ,trenera Ivice Kuleševića na zahtjevnom nedjeljnom  gostovanju u Splitu protiv "bilih tića" nose u bijelo-plavi grad  kompletan plijen.Hajdukovi juniori imali su pogotkom Tonća Mujana u 57. minuti rezultatsku prednost, da bi Dino Perić   zgoditkom u 88 minuti izjednačio. Odmah potom pobjedu od  2:1 donio je u 90. minuti Mateo Kovačić.

Kadeti Osijeka  nakon uvodne domaće  pobjede protiv Rijeke doživjeli su u Splitu  visoki  poraz .

Naredna utakmica :

Nekakvom racionalizacijom troškova , Osječani će put Šibenika,kako bi već u ponedjeljak unaprijed odigrali utakmicu, koja je po rasporedu tek u sedmom kolu prvenstva kadeta i juniora. U nedjelju im slijedi redovna tekma trećega kola,  kad u Gradski vrt dolazi Slaven Belupo. Gust,težak,zahtjevan raspored. Mora li baš tako ? Vjerojatno da. No ostaje visiti pitanje u zraku da li  je sve to možda ipak malčice previše. Riječ je naprosto o racionalizaciji troškova.

7. kolo, Prema rasporedu  30.09.2012. –  Mladi Osječani odigrati će  već u ponedjeljak 27.08.2012.  u terminu 10.00/12.00 h .