Osijek V.B.K. prosuo pobjedu spram Vrgorca GTP

Photobucket
Foto : B.Mr.

Komentar tekme :

Ono što je Mario Meter za Osijek V.B.K. , na vrgoračkoj strani to su Denis Mijatović i Dražen Čavar. Glavne su to futsal poluge svojih momčadi od kojih se opravdano najviše očekuje i traži. I dok su Mijatović i Meter konstantna , robusna napadačka opasnost za suparnički gol,Čavar je onaj plemeniti igrač koji daje presudan futsal ton toliko potrebit svakoj ekipi. Toliko u uvodu.

Photobucket

Još jedna sjajna futsal predstava u športskoj dvorani Zrinjevac u Osijeku.
Na zadovoljstvo publike, odličnu tekmu punu rezultatskog preokreta odigrali su Osijek V.B.K. i Vrgorac GTP. Cijelu utakmicu okarakterizirao je veliki broj prigoda, uz kvalitetno suđenje zagrebačkog sudačkog para ovom prilikom ojačan osječkim djeliteljem futsal pravde.

Osječani su imali tri nula na pola tekme , na kraju izgubili s dva zgoditka razlike . Golijadu je otvorio Goran Dakić već u drugoj minuti, nakon čega smo morali čekati do sedamnaeste, kada Gordan Duvančić povećava vodstvo svoje ekipe. Na samom završetku prvog dijela Mario Meter rezolutnim udarcem proparao je mrežu gostujućeg sastava. Tri nula,futsal priča kao iz bajke za  igrače Osijeka. U drugom poluvremenu gosti su postigli čak šest pogodaka !

Borbeno i angažirano s obje strane startalo se u drugom djelu tekme. Denis Mijatović u četvrtoj minuti nastavka postiže efektan zgoditak. Čovjek je toliko stabilan,čvrst na nogama da mu je skoro pa nemoguće oduzeti loptu kada se uspije kvalitetno zagraditi.

Prekrasnom futsal piruetom i lucidnim završetkom akcije Denis Mijatović ponovno se upisuje u listu strijelaca. Desetak minuta nastavka gosti dolaze do pogotka zaostatka. Osječani nisu pravo niti krenuli s centra,a već su primili novi zgoditak. Spretan je Maid Ramić.

Tri nula,pa tri tri, jasno je o kakvoj se tu futsal predstavi radi.
Svaka pogreška skupo se plaća.

Trinaesta minuta drugog djela, na scenu stupa Gordan Duvančić koji svojim pogotkom vraća domaćinu vodstvo na utakmici.Petnaesta,poklon lopta domaćeg sastava koju gosti iz Vrgorca iskorištavaju i u nastavku akcije pretvaraju u svoj četvrti pogodak na tekmi. Nema milosti. Maid Ramić tri minute prije kraja utakmice oštrim udarcem matira domaćeg vratara Mladinu. Točka za kraj odigrala se u režiji Dražena Čavara koji preko cijelog igrališta na prazan gol domaćih poentira za završnih 4:6.

Vrgorčani su u slavlju,domaćin u bedu. Imali su sve, na kraju niti bod.

Photobucket

FC „Osijek V.B.K." - HFC „VRGORAC GTP" 4:6 (3:0)

Osijek - ŠD Zrinjevac
11. kolo Prve hrvatske futsal lige
Broj gledatelja: 300

Prvi sudac : Mario Bručić (Zagreb), Drugi sudac: Mario Jurašić (Zagreb), Treći sudac: Zlatan Mlinarević (Osijek).

Photobucket

Delegat: Ivan Sović (Osijek)
Mjeritelj vremena: Željko Pavasović (Osijek)

Strijelci: 1:0 Goran Dakić (2'), 2:0 Gordan Duvančić (17'), 3:0 Mario Meter (20'), 3:1 Denis Mijatović (24'), 3:2 Denis Mijatović (29'), 3:3 Maid Ramić (29'), 4:3 Gordan Duvančić (33'), 4:4 Alen Lalić (35'), 4:5 Maid Ramić (37'), 4:6 Dražen Čavar (40').

Žuti kartoni : Ivan Mladina (6') , Zvonimir Horvat (10'), Goran Dakić (38'),   Mario Herceg (22'), Dražen Čavar (23').

IGRAČ UTAKMICE : Denis Mijatović  (VRGORAC GTP)