ponedjeljak, 12. prosinca 2011.

Osijek 031 u finalu futsal Kupa Regije Istok

Foto : B.Mr.

U finalnoj borbi za prestižni trofej boriti će se Osijek 031 i futsal igrači Vinkovaca . Osijek 031 se u finale Kupa plasirao nakon gostujuće pobjede spram virovitičkog sastava No Limit Auto Tiho , dok je plasman u finale  nešto ranije već bio izborio sastav Vinkovaca pobijedivši na svom terenu malonogometaše Našica sa 9:4.

U ravnopravnoj igri večerašnje futsal tekme u Virovitici ,domaći sastav No Limit Auto Tiho pogotkom u osamnaestoj minuti došao je do toliko priželjkivanog vodstva na tekmi . Propustivši realizirati zicer u samoj završnici prvog dijela, domaćin odlazi s minimalnom prednošću na odmor. U nastavku neka druga priča. Osječani se bude , te nakon poravnanja rezultata dolaze do prednosti od 1:3. Činilo se tada da je sve riješeno. Domaći sastav ne miri se s takvim rezultatskim raspletom utakmice ,te na samom kraju uspijeva poravnati rezultat . Odluka o pobjedniku dobivena je raspucavanjem ,gdje je gostujući sastav bio smireniji,precizniji i na kraju s 9:10 odnosi pobjedu. Ovo je veliki trijumf za mlade futsal snage iz Osijeka. Slavonski finale Kup-a regije istok bit će pravi futsal praznik.